van Endüstriyel (Seksiyonel) Kapı aramalarında sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. van’da endüstriyel kapı yaptırmak isteyen vatandaşlarımız bizlere ulaşarak ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

van Endüstriyel (Seksiyonel) Kapı Ustası – Endüstriyel Kapı van Firması

Van endüstriyel kapı alanında uzman kadromuzla en kaliteli hizmeti en kısa sürede veriyoruz. Van endüstriyel kapı ihtiyaçlarınızı en kısa sürede karşılayan Van Otomasyon, uygun fiyat politikası ve kaliteli iş anlayışıyla çalışmalarına devam ediyor. Van endüstriyel kapı fiyatı aramalarınızda da firmamıza ulaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Van Endüstriyel (Seksiyonel) Kapı Nedir?

Fabrika kapı sistemleri arasında en çok tercih edilen endüstriyel seksiyonel kapılardır. Peki, seksiyonel kapı nedir? Seksiyonel kapı sistemleri özellikle fabrikaların giriş-çıkış, yükleme boşaltma işlemlerini kolay, hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştirebilmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Fabrikalarda yoğun olarak yapıla yükleme-boşaltma hizmetlerini emek ve zaman açısından tasarruflu hale getiren bu kapılar aynı zamanda diğer kapı modellerinde dayanıklı ve fonksiyonel bir yapıdadır.

Seksiyonel kapı sistemlerinde kapının açılışı fotosel, zincirli manuel çekme tip, butonlu, radarlı veya uzaktan kumandalı olarak ayarlanabilir. Meydana gelebilecek arızalarda kapının düşmesini engelleyecek güvenlik mekanizmaları bulunmaktadır. Elektrik kesintisi olduğunda ise kapıları manuel yöntemleri kullanarak açıp kapatmak mümkün olacaktır.Otomatik Endüstriyel kapı Satın Almak için Tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir