7/24 SERVİS İMKANI

Uzman kadromuz ile kapı kepenk pergole ve her tür teknik problemlerinize anında servis imkanı.

UZMAN VE KALİTELİ PERSONEL

İşletmemizde hizmet veren tüm personelimizin yaptıkları tün sektörel çalışmalar için mesleki yeterlilik belgeleri mevcuttur.

PRATİK PROBLEM ÇÖZÜYORUZ

Tüm teknik problemleriniz için teknik personelimiz tarafından anında ve yönetmeliğe uygun çözümler üretiyoruz.

MUTLU MÜŞTERİ HUZURLU YAŞAM

Şirket politikamızıMutlu Müşteri Huzurlu hayat Olarak planlıyoruz. güvenliğiniz bizim önceliğimiz

Müşterilerimizin mutlu huzurlu ve tam güvenlikli evlerde ofislerde dükkanlarda güvenli ve huzurlu yaşamaları için tam zamanında ve tam güvenlikli  kepenk kapı ve ev otomasyon konusunda cözüm üretmekteyiz..

REFERANSLARIMIZ

Hizmetlerimiz

Van otomasyon sistemleri sektörde öncü kuruluş olarak hizmetlerine devam etmektedir etkim çözüm ve uyumlu çalışmanın gereksinimlerini yerine getirerek verdiği yüm servis hizmetleri garanti kapsamındadır.

kapı sevisi kapı motor alıcı kart şaze teker gurupları kayış radar emniyet fotoseli konum anahtarı avare teker gurubu gibi bir çok parçadan oluşan bir otomasyon gurubudur van otomasyon olarak tüm markaların yedek ürünlerini servis araçlarında ve bünyesinde bulundurmaktadır ve anında müdahale ede bilmektedir.. servis hizmetleriniz için lütfen iletişime geçiniz

kepenkler motor lamel direk kepenk alıcı kart kumanda butonlu emniyet gotoselli garajlara ve yoğun kullanım alanlarına kulanılan yoğun bir şekilde kullanılan güvenli bir koruyucudur kepenk motorlu ve motorsuz gurupları mevcut olup tüm marka ve modellerin teknik bakımları tarafımızdan garantili olarak yapılmaktadır..

OTOMATİK TENTE SERVİSİ

Van Pergola, raylı, ışıklı, kumandalı, açılır tente işini van TENTE yapmaktadır. Yılların tecrübesi ve ürünlerinin kalitesi ile sektöründe lider konuma erişmiş ve gücünü müşterilerinin takdirini kazanarak almıştır. van Tente van da Otomatik Pergola Tente Sistemlerini en iyi yapan ve ürünlerine garanti veren sayılı firmalardan biridir. İmalatçı olarak adını listeye yazdıran ve vazgeçilmezlerden olan van Tente siparişlerinizi beklemektedir.

OTOMATİK GİYOTİN SERVİSİ

Giyotin cam sistemi veya hareketli küpeşte sistemi adıyla da bilinen cam sistemleri, dikeyde hareket ederek açılıp kapanan sistemlerdir. Bu sistemler tamamen açık hale geldiğinde, bir panel yüksekliği kadar alan sabit olarak kalır. Hem sabit küpeşte sistemi hem de kontrol edilebilen bir camlama sistemi gibi çalışır.

YEDEK PARÇA

YEDEK PARÇA DEĞİŞİMLERİNDE 2 YIL GARANTİ

TÜM ÜRÜNLER GARANTİ KAPSAMINDADIR 

GİYOTİN CAM

Otomatik giyotin cam motor servis bakım onarım hizmeti vermekteyiz

OTOMATİK TENTE PERGOLE

Tente be giyotin motorlarında ithal ve yerli motorlar kullanılmaktadır

RADARLI KAPILAR

Radarlı ve fotoselli sistemlerinde üstün güvence teknik hizmet

OTOMATİK KEPENK

Otomatik kepenklerde garantili servis hizmeti verilmektedir

[mesmerize_latest_news]

İLETİŞİM

[mesmerize_contact_form shortcode=”contact-form-7 id="313" title="Request a Quick Quote"”]