Motorlu panjur sistemleri günümüzde artık hemen hemen her evde görmeye başladığımız yeni motorlu panjur sisteminin bir çok avantajı bulunmaktadır. Hem görsel açıdan hemde ısı yalıtım ve ses açısından bir çok avantajı vardır. Görsel olarak binanızı daha da güzelleştiren motorlu panjur sistemi kötü hava koşullarında sizleri korur. Soğuk havalarda binanızın sıcak kalmasını ve sıcak havalarda güneşten korunarak serin bir ortam sağlamaktadır. Ayrıca motorlu panjur sistemi sizi yağmurdan, doludan, kardan ve rüzgardan da korumaktadır.

Motorlu panjur sistemi binanıza dışarıdan estetik bir görünüm sağlıyor. Ahşap görünümlü olanları da bulunan panjurlar kumanda ile çalışmaktadır. Bakımı ve temizliği de kolay olan motorlu panjurlar ayrıca hırsızlara karşı da caydırıcıdır. Motorlu panjurlar, elektriğin kesilmesi durumunda fren sistemi ile birlikte sorunsuz olarak çalışır ve herhangi bir sıkıntı çıkartmaz.

Motorlu panjurlar Egebeta tarafından üretilmekte ve montajlanmaktadır. Yılların verdiği deneyim ile birlikte kaliteli bir motorlu panjurlar fiyat açısından da ekonomiktir.

44

31

Otomatik Panjur Satın Almak için Tıklayın