VAN OTOMATİK TENTE PERGOLA

Van Otomatik Tente Pergola, raylı, ışıklı, kumandalı, açılır tente işini VAN TENTE yapmaktadır. Yılların tecrübesi ve ürünlerinin kalitesi ile sektöründe lider konuma erişmiş ve gücünü müşterilerinin takdirini kazanarak almıştır. Van Tente van da Otomatik Pergola Tente Sistemlerini en iyi yapan ve ürünlerine garanti veren sayılı firmalardan biridir. İmalatçı olarak adını listeye yazdıran ve vazgeçilmezlerden olan  Tente siparişlerinizi beklemektedir. Anahtar Teslim Projelerini yurt dışında da yapan  Tente Tüm Arab Emirliklerine Tente Projelerini teslim etmiştir. Qatar Awning Systems, Dubai Awning Systems, Emirates Awning Systems

Otomatik Tente kumanda ile yönetilebilen bir tente modelidir. Açılır kapanır özelliği ile mekanınıza açık-kapalı alan özelliğini kazandırmaktadır. Yanmaz kumaşı ve fırtınaya dayanıklı olan bu otomatik tente modelini mekanlarınızda projelendirmek isteriz.

 • Van Otomatik Tenteci
 • Van Pergolacı
 • Van Işıklı Tenteci
 • Van Raylı Tenteci
 • Van Açılır Tenteci
 • Van Kumandalı Tenteci
 • Van Brandacı
 • Van Körüklü Tenteci
 • Van Mafsallı Tenteci
 • Van Zip Perdeci
 • Van Şeffaf Tenteci
 • Van Çadırcı
Van Otomatik Tente Pergola, Işıklı Tente, Kumandalı Tente, açılır Tente, Mafsallı Tente, Körüklü Tente

Ürünlerimizi sıraladığımız gibi satmakta ve montajını yapmaktayız.

Ürünler hakkında daha fazla bilgi için : 0537 376 55 65 arayabilirsiniz.

Bahçesaray Otomatik Tente Pergola, Başkale Otomatik Tente Pergola, Çaldıran Otomatik Tente Pergola, Çatak Otomatik Tente Pergola, Edremit(Gümüşdere) Otomatik Tente Pergola, Erciş Otomatik Tente Pergola, Gevaş Otomatik Tente Pergola, Gürpınar Otomatik Tente Pergola, Merkez Otomatik Tente Pergola, Muradiye Otomatik Tente Pergola, Özalp Otomatik Tente Pergola, Saray Otomatik Tente Pergola

Fiyatlar aydınlatmasız ve ral kodunda boyalı ürünler için geçerlidir.
istanbul dışı montajda nakliye ilave edilir.
iskontolu fiyat listesidir.
Tipografik Hatalar istisnadır.
Ürünlerde istenen ilave ayak, ışık, ara kapatmalar ve ahşap transfer film kaplama ilave ücretlendirilir.
tente modelleri fiyatları Keşif ve montaj ücretsizdir.
iskontolu Bayi fiyat listesi için iletişime geçiniz..

Şeffaf branda alan kapama m2 fiyatı   : 65 TL + kdv

Branda Tente metre fiyatı Akrilik Kumaş :260 TL +kdv

Otomatik Pergola Tente m2 Fiyatı        :450 TL +kdv

Demonte Pergola Tente m2 Fiyatı        :400 TL +kdv

Branda İzalasyonlu Çadır m2 Fiyatı      :100 TL +kdv

Firmamız marka tescilli imalatçı firmadır.Fiyat söz konusu olduğunda rakip tanımayan firmamız kaliteli ürün kıyasında piyasaya göre fiyat avantajı oldukça bellidir.   Otomatik motorlu tente Fiyatlarımız:Pergola Tente metrekare birim fiyatımız  210 tl paket olarak adrese Teslim montajı istenirse ücretsiz Keşif Ve 40 lira  ilave ile servis hizmeti vermekteyiz..

Tente motoru uygun fiyatlar mafsallı pergola tente motorları tente motoru toptancısı yerli ve Avrupa tente motoru satışı İstanbul dan Göktaş Branda da satın alabilirsiniz.

Branda Kumaş Fiyatları

1 m2 3 mm kalınlığında Şeffaf Branda 50 TL +kdv

1 m2 2 mm kalınlığında Şeffaf Branda 45 TL +kdv

137 cm 1 mm kalınlığında  Şeffaf Branda 35 TL + kdv

137 cm 0.80 mm kalınlığında Şeffaf Branda 50 TL +Kdv

137 cm 0.60 mm kalınlığında Şeffaf Branda 50 TL + Kdv

137 cm 0.50 mm kalınlığında Şeffaf Branda 40 TL + Kdv

Ürün Garantisi Var mı ?

Bir çok müşterimizin ilk sorduğu sorulardan biri olan bu soru Göktaş Pergole tente sistemlerinde tente motoru için 5 ürün mekanizması için de 5 yıl garanti mevcuttur.

İstanbul Dışı Montajlarınızda exra fiyat mevcut mu ?

Fiyatlarımız İstanbul için verilmiş fiyatlarımızdır. Montaj yapılacak ile göre Nakliye ücreti farklılık gösterebilir.Bunun için firmamızla iletişime geçebilir yada burayı tıklayarak soru sorabilirsiniz.

Otomatik Tente Fiyatları

Katlanır kollu tenteler:

Eğim ayarlı tenteler :

Körüklü tenteler :

Spotlu Tente :

Tek taraflı tente :

Çift taraflı tente :

Sabit tente :

Manuel tenteler:

Motorlu tenteler:

 • Sensorlu tente seçerseniz yağmurdan, güneşten ve rüzgardan tentenizin zarar görmesini engellersiniz. Sensorlar ayni zamanda tentenin altındaki mobilyaların korunması açısından önemlidir.
 • Tenteyi kullanacağınız yeri güneşin geliş açısına göre ayarlayın. Güneşi tam karşıdan alan mekanlarda, tentenin ön kısmından çıkan güneşlikler kullanmalısınız.
 • Tentenin kumaşı en önemli faktörlerdendir. Tente için en iyi kumaş; Hava şartlarından etkilenmeyen, Sugeçirmeyen ve solmayan kumaşlardır.
 • Tentede kullanılan malzeme paslanmaz çelikten yapılmalıdır.

Pergola Nedir?

Pergola kelimesi latince saçak anlamına gelen “pergule” kelimesinden gelmekte olup, İtalyancada “pergola” yani gölgelik anlamına gelen bir kelimedir. Sonrasında İtalyanca vasıtasıyla tüm dünya dillerinde aynı ifadeyi içeren evrensel bir kelime haline gelmiştir.

Pergola tente sistemleri sayesinde, yatay, bükümlü ve çatı şeklinde açıklıklar tente ile kapatılabilmektedir.

Pergola tente sistemleri güneşlik olarak yazları sizi güneşten, açılır kapanır tavanı ve su geçirmez özelliği ile yağmurlu havalarda yağmurluk olarak sizi yağmurdan koruyacaktır.

Dilerseniz pergola tente sisteminizin etrafını camla kapattırıp, tente sisteminizi açılır kapanır kış bahçesine dönüştürtebilirsiniz.. Böylece kış aylarında da pergola tentenizin altında sanki açık alandaymış gibi bahçenizde, verandanızda ya da balkonunuzda kışın tadını soğuktan etkilenmeden çıkartabilirsiniz.

Otomatik Otomatik Tente Ve Pergole Sistemleri Satın Almak için Tıklayın