van fotoselli kapı, van fotoselli kapı fiyatları, van fotoselli kapı modelleri, van fotoselli kapı ustası, fotoselli kapı çeşitleri, fotoselli kapı modelleri
van Fotoselli Kapılar aramalarında sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

van Fotoselli Kapılar Firması
van fotoselli kapı firması alanında uzman kadromuzla en kaliteli hizmeti en kısa sürede veriyoruz. van fotoselli kapı ihtiyaçlarınızı en kısa sürede karşılayan van Otomasyon, uygun fiyat politikası ve kaliteli iş anlayışıyla çalışmalarına devam ediyor.

van fotoselli kapı fiyatı aramalarınızda da firmamıza ulaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Fotoselli Kapı Nedir?
Fotoselli kapılar fotosel sistemi ile fotosel ise fotodirençler sayesinde oluşur.

Fotodirençler veya LDR (lightdependentresistor) ler, ışık ortamına göre değeri değişen dirençlerdir. (Yaygın halk deyimi ile fotosel) LDR ler genellikle kadmiyum sülfidden (CdS) yapılmış, maruz kaldığı ışık yoğunluğuna göre değeri değişen bir dirençtir. Işık yoğunluğu düşünce direnç değeri yükselir. Karanlıkta 100 kW olan değer, günışığında 10 kW’a kadar düşebilir.

Bu sensör görünen ışığa çok duyarlıdır.CdS fotodirençlerin renk hassasiyeti insan gözüne çok benzer. Sensör siyahı, renkleri, gölgeli bölgeyi, ışık değişikliklerini aşağı yukarı insan gözü gibi algılar.Fotoseli kapı işlerinde kullanılmaktadır.

Otomatik Radarlı Fotoselli kapı Satın Almak için Tıklayın